Wypełnij bezpłatny test i aplikuj do

3-miesięcznego Programu

SPRAWDŹ SWOJE SZANSE

I KROK: Wypełnij krótką ankietę, dzięki której poznamy Twoją sytuację i lepiej dopasujemy naszą pomoc


II KROK: Umów się na bezpłatną rozmowę aplikacyjną do Programu. Wybierz termin, kiedy jeden z naszych Konsultantów ma do Ciebie zadzwonić.

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Click to play video

ZOBACZ, CO CZEKA CIĘ W PROGRAMIE:

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW, KTÓRZY UKOŃCZYLI PROGRAM

"Warto wziąć udział w Programie, bo strategia jest przemyślana i prowadzi do sukcesu. Trzeba być bardzo konsekwentnym, ale dzięki temu można odzyskać związek w krótkim czasie - mimo beznadziejnej sytuacji. Dzięki programowi nie tylko odzyskałam męża, ale nigdy nie było między nami tak dobrze jak jest teraz."

UCZESTNICZKA #1

UCZESTNIK #2

Click to play video
Click to play video
Click to play video

UCZESTNIK #3

Click to play video

UCZESTNICZKA #4

Przed: Po wielu latach małżeństwa partner definitywnie stwierdził, że chce rozwodu. Zapewniał partnerkę, że sytuacja się nie zmieni.


Po: Pierwsze efekty pojawiły się już w pierwszych tygodniach Programu. Prawidłowe wdrażanie wszystkich zasad poskutkowało powrotem byłego partnera.

Przed: Przez brak umiejętności związkowych i dużą wrogość między partnerami relacja się rozpadła. Po rozstaniu eks zablokowała uczestnika w mediach społecznościowych i nie mieli żadnego kontaktu.


Po: W trakcie trwania Programu, eks częściej inicjowała kontakt i spotkania. Aktualnie wrogość zniknęła całkowicie. Partnerzy wrócili do siebie po 2 miesiącach.

"Nie warto się wahać, bo Program jest naprawdę godny polecenia. Rozpoczynamy go nic nie tracąc - a możemy wiele zyskać. Z moim aktualnym doświadczeniem, nie zastanawiałbym się nad udziałem ani chwili."

Przed: Sytuacja była bardzo kryzysowa. Każda rozmowa kończyła się kłótnią. Między partnerami pojawiała się nienawiść, a to doprowadziło do rozstania.


Po: Po upływie miesiąca eks-partnerka zdecydowała się na powrót.

"Jeśli jest na świecie taka osoba, która chciałaby odzyskać partnera, jest sfrustrowana i nie wie co robić, to szczerze - nie ma lepszego rozwiązania. Program pomaga odzyskać partnera, a dodatkowo uzmysławia, że czujemy się lepiej sami ze sobą. Dodatkowo, uczy jak przestać popełniać podstawowe błędy."

Przed: Związek psuł się od roku. Dwa miesiące przed przystąpieniem uczestniczki do Programu okazało się, że eks spotykał się z kimś innym.


Po: W trakcie trwania Programu pojawiał się progres. Jednak obecność trzeciej osoby wydłuża proces powrotu. Mimo to, uczestniczka wykonała ogromną pracę nad samą sobą i czuje się dobrze - niezależnie od tego, co się dzieje w jej relacji.

"Zdecydowanie poleciłabym Program osobom po rozstaniu - głównie dlatego, że teraz mam świadomość, jak JA się dzięki niemu zmieniłam. Dziękuję za pomoc".

Click to play video

Przed: Duży kryzys, partnerka nie chciała podejmować próby rozmowy z uczestnikiem ani jakiegokolwiek kontaktu - całkowita izolacja.


Po: Program zakończony sukcesem - partnerzy wrócili do siebie.

"Spotkania z psychologiem posłużyły mi w szczególności. Gdybym miał dostęp do samych kursów - na pewno wszystko zajęłoby mi dużo dłużej i być może nie byłoby do końca poprawne. Słuchanie innych uczestników również mi wiele dało. Wyciągnąłem z tego wnioski

i uniknąłem wielu błędów."

UCZESTNIK #5

Click to play video

Przed: Relacja od dawna wygasała. Partnerka była bardzo wycofana. Nie chciała kontaktu, unikała partnera od bardzo długiego czasu.


Po: Rewelacyjna komunikacja między partnerami. Większa samoświadomość. Partnerzy znacznie zbliżyli się do siebie.

"U mnie jest mega zmiana. Bez Was zdecydowanie nie byłbym w tym miejscu. Być może bym był już nawet po rozwodzie Na pewno bym nie zrobił takiego postępu. Teraz już wiem, że kobiety i mężczyźni postępują zupełnie inaczej - a Wy pozwoliliście mi to odkryć."

UCZESTNIK #6

SPRAWDŹ SWOJE SZANSE

SPRAWDŹ, CZY MASZ SZANSE ODZYSKAĆ EKS

i APLIKUJ DO PROGRAMU:

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty