Rekrutacja do Programu jest otwarta jeszcze przez:

lub do wykupienia wszystkich miejsc

00
Dni
00
Godzin
00
Minut
00
Sekund

ODZYSKAJ EKS W 90 DNI

Z tego wideo dowiesz się:

  • Dlaczego koniecznie musisz stać się wyzwaniem dla swojego Eks
  • Ile czasu realnie może zająć odzyskiwanie Eks i jak najlepiej wykorzystać ten czas, żeby zwiększyć swoje szanse
  • Jakich błędów musisz koniecznie unikać, żeby nie odepchnąć od siebie swojego Eks

NIE CZEKAJ,

Umów się na rozmowę kwalifikacyjną do Programu:

Zapisz się na bezpłatną rozmowę telefoniczną z jednym z naszych Konsultantów, w której sprawdzimy, czy Twoja sytuacja kwalifikuje się do Programu.

Pamiętaj, że możemy zamknąć rekrutację, gdy zakwalifikujemy odpowiednią ilość osób. Dlatego wybierz najszybszy możliwy dla Ciebie termin rozmowy, aby zdążyć przed wykupieniem miejsc.

Wybierz datę i godzinę, kiedy Konsultant może
do Ciebie zadzwonić:

REZERWUJĘ ROZMOWĘ

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW, KTÓRZY UKOŃCZYLI PROGRAM

"Warto wziąć udział w Programie, bo strategia jest przemyślana i prowadzi do sukcesu. Trzeba być bardzo konsekwentnym, ale dzięki temu można odzyskać związek w krótkim czasie - mimo beznadziejnej sytuacji. Dzięki programowi nie tylko odzyskałam męża, ale nigdy nie było między nami tak dobrze jak jest teraz."

UCZESTNICZKA #1

UCZESTNIK #2

UCZESTNIK #3

UCZESTNICZKA #4

Przed: Po wielu latach małżeństwa partner definitywnie stwierdził, że chce rozwodu. Zapewniał partnerkę, że sytuacja się nie zmieni.


Po: Pierwsze efekty pojawiły się już w pierwszych tygodniach Programu. Prawidłowe wdrażanie wszystkich zasad poskutkowało powrotem byłego partnera.

Przed: Przez brak umiejętności związkowych i dużą wrogość między partnerami relacja się rozpadła. Po rozstaniu eks zablokowała uczestnika w mediach społecznościowych i nie mieli żadnego kontaktu.


Po: W trakcie trwania Programu, eks częściej inicjowała kontakt i spotkania. Aktualnie wrogość zniknęła całkowicie. Partnerzy wrócili do siebie po 2 miesiącach.

"Nie warto się wahać, bo Program jest naprawdę godny polecenia. Rozpoczynamy go nic nie tracąc - a możemy wiele zyskać. Z moim aktualnym doświadczeniem, nie zastanawiałbym się nad udziałem ani chwili."

Przed: Sytuacja była bardzo kryzysowa. Każda rozmowa kończyła się kłótnią. Między partnerami pojawiała się nienawiść, a to doprowadziło do rozstania.


Po: Po upływie miesiąca eks-partnerka zdecydowała się na powrót.

"Jeśli jest na świecie taka osoba, która chciałaby odzyskać partnera, jest sfrustrowana i nie wie co robić, to szczerze - nie ma lepszego rozwiązania. Program pomaga odzyskać partnera, a dodatkowo uzmysławia, że czujemy się lepiej sami ze sobą. Dodatkowo, uczy jak przestać popełniać podstawowe błędy."

Przed: Związek psuł się od roku. Dwa miesiące przed przystąpieniem uczestniczki do Programu okazało się, że eks spotykał się z kimś innym.


Po: W trakcie trwania Programu pojawiał się progres. Jednak obecność trzeciej osoby wydłuża proces powrotu. Mimo to, uczestniczka wykonała ogromną pracę nad samą sobą i czuje się dobrze - niezależnie od tego, co się dzieje w jej relacji.

"Zdecydowanie poleciłabym Program osobom po rozstaniu - głównie dlatego, że teraz mam świadomość, jak JA się dzięki niemu zmieniłam. Dziękuję za pomoc".

Przed: Duży kryzys, partnerka nie chciała podejmować próby rozmowy z uczestnikiem ani jakiegokolwiek kontaktu - całkowita izolacja.


Po: Program zakończony sukcesem - partnerzy wrócili do siebie.

"Spotkania z psychologiem posłużyły mi w szczególności. Gdybym miał dostęp do samych kursów - na pewno wszystko zajęłoby mi dużo dłużej i być może nie byłoby do końca poprawne. Słuchanie innych uczestników również mi wiele dało. Wyciągnąłem z tego wnioski

i uniknąłem wielu błędów."

UCZESTNIK #5

Przed: Relacja od dawna wygasała. Partnerka była bardzo wycofana. Nie chciała kontaktu, unikała partnera od bardzo długiego czasu.


Po: Rewelacyjna komunikacja między partnerami. Większa samoświadomość. Partnerzy znacznie zbliżyli się do siebie.

"U mnie jest mega zmiana. Bez Was zdecydowanie nie byłbym w tym miejscu. Być może bym był już nawet po rozwodzie Na pewno bym nie zrobił takiego postępu. Teraz już wiem, że kobiety i mężczyźni postępują zupełnie inaczej - a Wy pozwoliliście mi to odkryć."

UCZESTNIK #6

Wybierz datę i godzinę, kiedy Konsultant może
do Ciebie zadzwonić:

REZERWUJĘ ROZMOWĘ