Wypełnij test i aplikuj do

3-miesięcznego Programu

WYPEŁNIJ BEZPŁATNY TEST!

I KROK: Wypełnij test i sprawdź swoje szanse na powrót


II KROK: Jeśli wynik pokaże, że masz szansę odzyskać eks, umów się na rozmowę aplikacyjną do programu

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Click to play video

ZOBACZ, CO CZEKA CIĘ W PROGRAMIE:

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW, KTÓRZY UKOŃCZYLI PROGRAM

"Warto wziąć udział w Programie, bo strategia jest przemyślana i prowadzi do sukcesu. Trzeba być bardzo konsekwentnym, ale dzięki temu można odzyskać związek w krótkim czasie - mimo beznadziejnej sytuacji. Dzięki programowi nie tylko odzyskałam męża, ale nigdy nie było między nami tak dobrze jak jest teraz."

UCZESTNICZKA #1

UCZESTNIK #2

Click to play video
Click to play video
Click to play video

UCZESTNIK #3

Click to play video

UCZESTNICZKA #4

Przed: Po wielu latach małżeństwa partner definitywnie stwierdził, że chce rozwodu. Zapewniał partnerkę, że sytuacja się nie zmieni.


Po: Pierwsze efekty pojawiły się już w pierwszych tygodniach Programu. Prawidłowe wdrażanie wszystkich zasad poskutkowało powrotem byłego partnera.

Przed: Przez brak umiejętności związkowych i dużą wrogość między partnerami relacja się rozpadła. Po rozstaniu eks zablokowała uczestnika w mediach społecznościowych i nie mieli żadnego kontaktu.


Po: W trakcie trwania Programu, eks częściej inicjowała kontakt i spotkania. Aktualnie wrogość zniknęła całkowicie. Partnerzy wrócili do siebie po 2 miesiącach.

"Nie warto się wahać, bo Program jest naprawdę godny polecenia. Rozpoczynamy go nic nie tracąc - a możemy wiele zyskać. Z moim aktualnym doświadczeniem, nie zastanawiałbym się nad udziałem ani chwili."

Przed: Sytuacja była bardzo kryzysowa. Każda rozmowa kończyła się kłótnią. Między partnerami pojawiała się nienawiść, a to doprowadziło do rozstania.


Po: Po upływie miesiąca eks-partnerka zdecydowała się na powrót.

"Jeśli jest na świecie taka osoba, która chciałaby odzyskać partnera, jest sfrustrowana i nie wie co robić, to szczerze - nie ma lepszego rozwiązania. Program pomaga odzyskać partnera, a dodatkowo uzmysławia, że czujemy się lepiej sami ze sobą. Dodatkowo, uczy jak przestać popełniać podstawowe błędy."

Przed: Związek psuł się od roku. Dwa miesiące przed przystąpieniem uczestniczki do Programu okazało się, że eks spotykał się z kimś innym.


Po: W trakcie trwania Programu pojawiał się progres. Jednak obecność trzeciej osoby wydłuża proces powrotu. Mimo to, uczestniczka wykonała ogromną pracę nad samą sobą i czuje się dobrze - niezależnie od tego, co się dzieje w jej relacji.

"Zdecydowanie poleciłabym Program osobom po rozstaniu - głównie dlatego, że teraz mam świadomość, jak JA się dzięki niemu zmieniłam. Dziękuję za pomoc".

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

JEDNAK TAKA SZANSA NIE JEST DLA KAŻDEGO...

Masz teraz jedyną taką okazję, aby w 100% oddać swój były związek

w ręce najlepszego eksperta od związków w Polsce i jego zespołu!

Dołączając do programu dajemy Ci:

Gwarancję powrotu


Pełne zaangażowanie i profesjonalizm


Idealnie dopasowaną strategię do Twojej sytuacji

Dlatego wybieramy osoby, z którymi tak blisko pracujemy.

Przez ograniczone możliwości czasowe i kadrowe nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim.

Niestety, nie kwalifikujesz

się do programu, jeśli:

#1

WIESZ, ŻE NIE BĘDZIESZ W STANIE W PEŁNI ZAANGAŻOWAĆ SIĘ W PROGRAM.

To na nas spada cały ciężar, abyś w 3 miesiące odzyskał eks, dlatego pracujemy tylko z osobami, które w 100% są zdecydowane na powrót do byłego partnera.

Nie jesteś w stanie przez 3 miesiące poświęcać

pół godziny dziennie, aby nauczyć się nowych umiejętności.

#2

Poza tym, że kierujemy Cię przez cały proces odzyskania eks, mówimy na bieżąco co masz robić, to wymagamy również Twojego zaangażowania w codzienne zdobywanie wiedzy.


Jeśli nie jesteś w stanie zaangażować się w swój rozwój, nie osiągniesz najlepszych możliwych efektów. W tej sytuacji nasza pomoc nie będzie dla Ciebie.

#3

Uspokoję Cię - to nie oznacza, że nie możesz wrócić do eks, ale taka sytuacja nie wykorzysta całego potencjału programu.

#4

Eks zerwał z Tobą, bo dowiedział się o Twojej zdradzie.

W takiej sytuacji ten program nie jest dla Ciebie.

#5

Twój Ex jest już szczęśliwy w nowym związku.

To najtrudniejsza sytuacja w jakiej możesz się znaleźć i w takim przypadku lepiej będzie po prostu odpuścić.

Eks wyprowadził się do innego miasta/państwa

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

NIE MA ZNACZNIA...

Jakie są teraz Twoje kontakty z eks


Jak burzliwe było rozstanie

Czy jest między Wami dużo wrogości

Jakie błędy popełniłeś

Wymagania, które mamy, opisane są wyżej. Jednak aby być w programie, musisz przejść proces kwalifikacyjny, na którym zdecydujemy, czy dołączysz do programu.

UWAGA

GWARANCJA POWROTU DO EKS

ALBO ZWROT KOSZTÓW!

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Jeśli zakwalifikujesz się do Programu, możesz sobie dodatkowo wykupić gwarancję efektów.

To nasza odpowiedzialność, żebyś wrócił do eks.

Ty nie musisz się niczym martwić.


Na koniec współpracy to Ty decydujesz, czy udało nam się Ci pomóc. Jeśli nie - zwracamy 100% Twojej inwestycji.

DAJĘ CI TĘ GWARANCJĘ

NIE BEZ POWODU...

Przeraża mnie fakt, jak dużo związków jest w tak słabej kondycji, że rozstanie to tylko kwestia czasu. Ponad 40% małżeństw w Polsce się rozwodzi - chociaż wiele z nich można by było uratować.


Nie dzieje się tak dlatego, że nie da się zbudować stabilnego, trwałego związku z drugą osobą. Przyczyną jest brak wiedzy i brak edukacji na wielu poziomach.


Najpierw wiele osób jest w tzw. ‘związku pustym’, który od długiego czasu przestał dawać satysfakcję.

Brak wiedzy o mechanizmach związkowych, komunikacji czy budowaniu trwałych relacji

przyczynia się ostatecznie do rozstania...

I chociaż rozstanie działa jak kubeł zimnej wody i często jest idealną okazją do naprawy błędów, to jednak brak dostępu do sprawdzonej wiedzy wyklucza jakąkolwiek naukę z tej lekcji.


W efekcie, po rozstaniu popełniane są wciąż błędy, które uśmiercają dany związek na zawsze. A wiele osób miało ogromny potencjał, by odbudować związek dokładnie z tą samą osobą - nawet po rozstaniu.

Jednak nie chodzi tylko o potrzebę bycia z tą konkretną osobą…

W całej tej sytuacji są jeszcze gorsze konsekwencje.

Bardzo często nieudany związek czy rozstanie pozostawia rany na psychice. Wyzwala w nas emocje, z którymi trudno na co dzień funkcjonować. Obniża samoocenę i wiarę w siebie. Generuje stres i lęk o przyszłość. Wywołuje poczucie beznadziejności i braku sensu. To ma długotrwały, negatywny wpływ na każdy aspekt naszego życia.


Cały bagaż trudnych emocji, szkodliwych zachowań i schematów przenosimy do kolejnego związku, który będzie wyglądał podobnie jak poprzedni - dopóki ktoś palcem nie pokaże nam, jak wyzbyć się bagażu z przeszłości i jak wyglądają schematy zdrowego związku.

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Teraz możesz wykorzystać całą moją kilkunastoletnią wiedzę!


Pomogę Ci naprawić to, co pogrzebało Twoją relację. Krok po kroku pomogę Ci sprawić, że eks do Ciebie wróci i nauczę Cię zbudować z nim stabilny związek.

Dlatego od ponad 10 lat pomagam budować stabilne związki i wracać do eks poprzez tworzenie nowych fundamentów związku, zmianę przekonań i nabycie zdrowych schematów.

Wyobraź sobie, jak dużo spokoju zyskasz ze świadomością, że razem z moim zespołem ekspertów przygotowuję dla Ciebie idealnie dopasowaną strategię i prowadzę Cię za rękę, abyś wrócił do eks. W efekcie doprowadzam Cię do miejsca, w którym znów jesteś ze swoim byłym partnerem i tworzysz diametralnie lepszy związek niż poprzednio. Tym razem jesteście odporni na kryzysy i rozstania, bo wiesz już, jak buduje się szczęśliwy związek.

Jeśli Twoja sytuacja jest nieciekawa, to powrót do eks może wydawać Ci się teraz niemożliwy.


To naturalne.


Większość moich klientów też bardzo chciało odzyskać byłego partnera, ale niekoniecznie wierzyło, że to się uda. Dzięki temu, że podjęli decyzję, którą Ty masz teraz przed sobą, odzyskali eks i poprawili diametralnie jakość swojego związku.

Wyobraź sobie, że spada z Ciebie ten ogromny ciężar niewiedzy co dokładnie robić, kiedy odezwać się do eks, jak się do niego zbliżyć i jak reagować na jego nieintuicyjne zachowania i decyzje. Wiesz doskonale, że każde Twoje błędne zachowanie oddala od Ciebie eks

i przekreśla powrót.

Ja dokładnie wiem co musisz robić, a czego nie robić, bo znam wszystkie mechanizmy, jakie mają miejsce po rozstaniu. Dzięki temu Ty nie musisz się kompletnie niczym martwić i możesz być spokojny, że jesteś coraz bliżej odzyskania eks.

Wyobraź sobie też, że jesteś pod opieką eksperta, dzięki czemu trzymasz się wyznaczonej strategii. Masz nasze pełne wsparcie i jesteśmy w 100% zaangażowani w Twoją sytuację.

To właśnie dzięki temu, że polegasz na nas, nie na swojej intuicji czy radach znajomych, jesteś w stanie odzyskać byłego partnera. Minimalizujesz praktycznie do 0 wszystkie drastyczne błędy, które najprawdopodobniej byś popełnił, gdybyś działał na własną rękę.

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Mieliśmy do czynienia z ponad 3000 przypadkami rozstań i strategii powrotów. Co oznacza, że naprawiliśmy już związek podobny do Twojego. Dokładniej mówiąc - wiemy, co masz zrobić, aby Twój eks do Ciebie wrócił.

Doradza w dziedzinie relacji damsko-męskich od 2008 roku. Specjalizuje się w konsultacjach dotyczących naprawiania związku i odzyskiwania byłego partnera.


Wielokrotnie występował w radiu i telewizji (TVN, TVP) i na uniwersytetach w Polsce i na świecie. Wygłosił m. in. wykład na temat bycia wyzwaniem na najlepszym uniwersytecie w Indiach - Loyola College of Social Science. Prowadzi badania naukowe dotyczące związków.


Przez te kilkanaście lat, rozwinął swój kanał na YouTube na temat relacji, który ma prawie 180 tysięcy subskrybentów.


Jego zespół ekspertów to doświadczeni i specjalnie przeszkoleni trenerzy relacji, którzy każdego dnia pomagają klientom naprawić ich związki.

Robert Marchel

Dodatkowo, trzy miesiące indywidualnego programu będą dla Ciebie tak intensywnie rozwojowe, że staniesz się najlepszą wersją siebie i Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.


Ten program da Ci największe możliwe szanse na odzyskanie byłego partnera. Jeśli z nami nie dokonasz tego w 3 miesiące, to znaczy, że zrobiłeś absolutnie wszystko co w Twojej mocy

i zwyczajnie nie było to możliwe.

Możesz być pewny, że będziesz zachwycony naszym profesjonalizmem.


Dajemy Ci gwarancję, że z nami wrócisz do eks. Sam na koniec zdecydujesz, czy nam się to udało.

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Skuteczność mojej metodologii opiera się na pomocy na dwóch poziomach:

Poziom #1 Strategia w odzyskiwaniu eks

Twój powrót do eks to najważniejszy cel programu, który musimy osiągnąć w 3 miesiące. Jesteśmy w 100% zaangażowani w Twoją sytuację od początku do końca trwania programu.

Dokładne zweryfikujemy Twój były związek, aby wiedzieć, co doprowadziło do rozstania. Badamy kluczowe elementy związku, aby wyjaśnić Ci czego zabrakło w Twojej relacji i co poszło nie tak, że związek nie przetrwał kryzysowej sytuacji.

Otrzymasz dokładną strategię działania, abyś wiedział co krok po kroku robić. W większości przypadków strategia obejmuje m.in. obudzenie emocji partnera, bycie wyzwaniem, poprawę atrakcyjności, odnowienie kontaktu, budowanie bliskości, wyeliminowanie przekonań o Tobie, które na poziomie nieświadomym ma Twój eks.

Twój powrót do eks to najważniejszy cel programu, który musimy osiągnąć w 3 miesiące. Jesteśmy w 100% zaangażowani w Twoją sytuację od początku do końca trwania programu.

Twój powrót do eks to najważniejszy cel programu, który musimy osiągnąć w 3 miesiące. Jesteśmy w 100% zaangażowani w Twoją sytuację od początku do końca trwania programu.

Poziom #2 Proces “Guided Change”

Priorytetem jest, żebyśmy nauczyli Cię całkowicie uspokoić emocje i podejść do całego procesu na luzie, ale konieczne jest, żebyś rozwinął też inne umiejętności, które są kluczowe w budowaniu trwałych związków. Dzięki temu, gdy odzyskasz eks, Twoje szanse na ponowne rozstanie będą praktycznie zerowe, bo będziesz umiał stworzyć stabilny i trwały związek.

Skupiamy się na stopniowym wprowadzaniu nowych nawyków do Twojego życia, wg strategii, w której nie musisz codziennie walczyć o zachowanie samodyscypliny. Możesz być pewny, że damy Ci tipy i wszystkie potrzebne kursy, abyś wprowadzał zmiany do swojego życia w totalnie łatwy i przyjemny sposób, poświęcając na to ok. pół godziny dziennie.


Dodatkowo, co tydzień będziesz spotykał się z 5 podobnymi do Ciebie osobami na grupowych Mastermind'ach. Dzięki temu utrzymasz wysoką energię do zmiany i jeszcze efektywniej nabędziesz wszystkie potrzebne umiejętności.

Będziesz atrakcyjnieszy, spokojnieszy, silniejszy psychicznie i wprowadzisz nawyki, które dadzą Ci lepsze zdrowie. Zmiana, którą u nas przejdziesz, zostanie z Tobą do końca życia.

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Już samo 3 miesiące takiej opieki to ogromna wartość.


Udostępniamy Ci ją, bo zależy nam żebyś miał dzięki nam najlepsze efekty, jakie tylko są możliwe.


Chcemy, żebyś nie tylko wrócił do eks i nabył odpowiednie umiejętności związkowe, ale żebyś był efektywną, pewną siebie i ciekawą osobą, z którą Twój partner naturalnie chce być.

Nie ma drugiego tak kompleksowego i zaawansowanego programu w Polsce, który

nauczy Cię tworzyć związek z osobą, z którą chcesz być.


Nawet, jeśli to Twój eks i nie jesteście już razem.

Oto, jak będzie wyglądała współpraca, jeśli zakwalifikujesz się do programu:

Rozstałeś się

z eks i on nie chce do Ciebie wrócić

POCZĄTEK

PROGRAMU

Jesteś z eks

i umiesz zbudować

z nim trwały związek

KONIEC

PROGRAMU

ANALIZA

PLAN

DZIAŁANIA

WDRAŻANIE

OPIEKA

Dokładna analiza Twojej sytuacji z eks przygotowana przez eksperta

Ekspert przygotowuje szczegółowy plan działania

Wdrażasz plan działania zgodnie z analizą i zdobytą wiedzą

Eksperci są dla Ciebie dostępni na grupowych spotkaniach

Analiza Twoich umiejętności związkowych

i rozwojowych

Codzienna nauka wg metody małych kroków - bez zmuszania się i motywowania

Proces zdobywania umiejętności związkowych

Cotygodniowe Mastermind'y z 5 podobnymi do Ciebie osobami

proces zdobywania umiejętności związkowych

proces powrotu do eks

WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty

Jesteś już zdecydowany i chcesz współpracować,

ale pewnie zastanawiasz się:

Jak już wspominałem, przeprowadziłem ponad 3000 konsultacji

i miałem do czynienia z każdym możliwym przypadkiem, jaki istnieje.


Jak się pewnie domyślasz, nie zgłaszają się do mnie osoby, które są o krok od powrotu do eks. Wręcz przeciwnie - pracuję z osobami, które mają naprawdę trudne sytuacje i fatalny start - mnóstwo wrogości ze strony eks, logiczne przeszkody, brak kontaktu, niechęć byłego partnera.


Pracowałem nawet z osobami, które wróciły do siebie, mimo że kilka miesięcy wcześniej wzięli rozwód.


Bardzo możliwe, że masz duże szanse na powrót. Jednak zanim dołączysz do programu, porozmawiamy przez telefon. Dzięki temu zweryfikuję, czy jesteś odpowiednią osobą do naszego programu.Zdecydowanie TAK.


Będąc pod naszą całościową opieką otrzymujesz strategię, która działa. Zostawiliśmy też rezerwę czasową na nagłe sytuacje czy Twoje błędy, które są naturalne i mogą się zdarzyć. Przy odrobinie szczęścia, liczymy że powrót nastąpi nawet szybciej. W czarnym scenariuszu, jeśli powrót będzie trwał dłużej, będzie możliwość przedłużenia współpracy z nami - na pewno nie zostawimy Cię samego.

Przewidzieliśmy to, dlatego damy Ci narzędzia, dzięki którym nauczysz się pracować ze swoimi emocjami. Złapiesz dystans i poczujesz się lepiej, bo głównie te elementy są największymi przeszkodami.


Jednak Twoje błędy absolutnie w żaden sposób nie wpływają na nasze podejście. Jesteśmy Twoim pełnym wsparciem i dajemy Ci potrzebną wiedzę, aby odpowiednio przygotować Cię do wdrażania naszej strategii. A jeśli pojawią się błędy z Twojej strony, to zrobimy wszystko, co możemy, by je naprawić.

Jak najbardziej. Otrzymasz od nas dostęp do materiałów, kursów i szkoleń, abyś nauczył się wszystkich umiejętności, które są potrzebne do budowania trwałego związku.


Zmienisz swoje przekonania i poznasz prawidłowe schematy związkowe. Nadrobisz wszystkie braki, wyćwiczysz nowe umiejętności, wskoczysz na wyższy level rozwoju osobistego. Ćwiczenia praktyczne i specjalna metodologia zapewnią Ci najlepsze efekty w krótkim czasie.


Wystarczy, że będziesz poświęcał max. pół godziny dziennie, a za 3 miesiące będziesz dokładnie wiedział, jak tworzy się trwały i szczęśliwy związek. Jednak musisz wiedzieć, że to dopiero początek Twojej drogi - bo o swój rozwój i umiejętności związkowe powinniśmy dbać do końca życia.

Nie proponowałbym Ci takiej współpracy, gdybym nie miał pewności, że to działa.


Mało tego! To ty decydujesz, czy Ci pomogliśmy, czy jednak nie i chcesz zwrot 100% kwoty.


WYPEŁNIJ TEST I APLIKUJ DO PROGRAMU!

Wypełnienie testu zajmie Ci maksymalnie 3 minuty